Vánoční dárky

Vše pro vlasy a na vlasy.

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Populární tekuté krystaly na vlasy

Tekuté krystaly na vlasy

CestoVní žehlička na vlasy

Cestovní žehlička

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Kadeřnický kufřík vybavený pro učně

kadeřnický kufřík vybavený pro učně

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy

Kadeřnické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

žehlička na vlasy

žehlička na vlasy

Pro vlasy na Perfect Hair na jednom místě

Pro vlasy? Krásné jemné, lesklé a zdravé vlasy? Využijte naší nabídky přípravků péče o vlasy, abyste je měla krásné, zdravé a jemné. Náš sortiment obsahuje barvy na vlasy italské a německé výroby a profesionální barvy na vlasy, peroxidy, přípravky na trvalou ondulaci, melíry, šampony, pečující řady, ale i výrobky pro kadeřníky, jako kadeřnické pomůcky a kadeřnický nábytek. Nabízíme mnoho skvělých produktů, které nekoupíte v drogerii. Péče o vlasy trochu jinak. Je snadné mít okouzlující vlasy...!

Udělejte si krásné bezva vlasy.

Novinky

Vánoční dárky

Vánoční dárky

Vánoce jsou opět za dveřmi. Vánoční dárky přinášejí mnoho radosti, ale vánoční dárky mohou přinést i spousty užitku. Každý by chtěl mít hezké vlasy, proto si udělejte radost velice kvalitními pečujícími řadami o vlasy. Specielně připravené balíčky vhodně kombinují jednotlivé přípravky tak, aby byly vlasy dostatečně vyživované, hebké, lesklé, zdravé a aby měly žádaný tvar. Zkuste si dopřát vánočními dárky něco víc.....

Můžete si vybrat vánoční dárky pro ženy i vánoční dárky pro muže.

Vánoční dárky včas!!!

Vánoční dárky Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Vánoční dárky pro ženy

  Vánoční dárky pro ženy

  Vánoční dárky pro ženy k zvýraznění jejích krásy. Vyberte si zajímavý vánoční dárek pro ženu, partnerku či kamarádku, který potěší a zároveň je užitečný. Zejména můžeme doporučit sady pro péči o vlasy, které vždy tvoří několik produktů, vzájemně tvořící celek pro pravidelnou péči o vlasy.

  Takovéto sady se nekupují každý den, ale pokud je už žena dostane a začne používat, uvidí a pocítí tu velkou změnu. Je čas na takovéto dárky pro ženu.

  Dárky pro ženy k vánocům, které udělají opravdovou radost. Péče o ženské vlasy je nekonečný proces a takovým dárkem člověk nemůže nic zkazit.

  Vánoční dárky pro ženy

 • Vánoční dárky pro muže

  Vánoční dárky pro muže samozřejmě nemáme v takovém množství, jako pro ženy, ale přece jen můžeme doporučit např. zajímavý dárek pro muže BBcos Sada péče pro muže PROFI GCE. Přípravky v ní mají posilující a čistící účinky.

  A pokud máte doma vousáče, tak to je BINGO. Můžete mu k vánocům zakoupit kartáč na úpravu vousů, nebo Šampon na vousy Barburys Shampoo For Beards.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek