Vlasová kosmetika

Vše pro vlasy a na vlasy.

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

Krepovačka na vlasy

krepovačka na vlasy

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Elektrický kartáč - Vysoce ceněná pomůcka

elektrický kartáč

Vše pro vlasy na jednom místě
Náš eshop nabízí celkem ucelenou sadu produktů pro péči o vlasy. Zajímavostí je, že nabízíme zákazníkům skvělé produkty zejména italských a německých světoznámých výrobců, které nejsou v běžných obchodech k mání. Přírodní vlasová kosmetika je čím dál víc žádanější. Ženy už nechtějí mít jen krásné vlasy na pohled, ale vlasy zdravé. To většinou běžně komerčně nabízené produkty levné vlasové kosmetiky nemohou zaručit.

Udělejte si krásné bezva vlasy

Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika je velice navštěvovaná stránka našeho obchodu. Vlasová kosmetika s celou řadou jedinečných přípravků pro Vaše vlasy. Vyberte si přípravky vlasové kosmetiky od světově proslulých značek. Vybírat můžete exkluzivní pečující šampony Berrywell, klasické i bezoplachové kondicionéry na vlasy a masky na vlasy Green Light a další přípravky k péči o Vaše vlasy jako jsou výživné oleje a lesky na vlasy, luxusní tekuté krystaly nebo celé pečující řady na vlasy.

Přehlédnout byste ovšem neměli kromě vlasové kosmetiky ani kompletní sortiment produktů pro dokonalý styling účesu, mezi které bezpochyby patří silně tužící laky na vlasy i pěnová tužidla BBcos, oblíbené gely na vlasy se silnou fixací či mokrým efektem nebo také populární sytlingové gumy, pasty a vosky na vlasy za bezkonkurenční ceny. Nabídku vlasové kosmetiky jsme rozšířili také o přípravky k barvení a další úpravě vlasů, vybírat tedy můžete také profesionální oxidy a oxidační emulze Palco, melíry na vlasy nebo kompletní sady přípravků k trvalé ondulaci.

Pro ty z Vás, kteří zápasí s vypadáváním vlasů potěšíme prostředky proti vypadávání vlasů, například výborné šampony proti vypadávání vlasů.

Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika Počet produktů: 441

Podkategorie

 • Masky

  Maska na vlasy

  Maska na vlasy patří k nezbytným přípravkův při péči o vlasy. V naší rozsáhlé nabídce vlasové kosmetiky můžete nyní vybírat také profesionální masky na vlasy. Nabízíme výživné masky na vlasy Compagnia del Colore, rekonstrukční maska na vlasy Taboo nebo oblíbené masky na vlasy Green Light z kolekce Day By Day. Maska na vlasy navíc za bezkonkurenční ceny.

  Nenechte si ujít také další kosmetické přípravky pro péči o Vaše vlasy, jako jsou populární vlasová séraampule na vlasy nebo praktické pečující řady přímo pro Váš typ vlasů.

 • Šampony

  Šampony

  Základem správné péče o Vaše vlasy je především výběr vhodného a kvalitního šamponu. V nabídce e-shopu Perfect-Hair.cz můžete vybírat profesionální šampony na vlasy, které znáte také ze svých kadeřnických salónů. Nabízíme šampony proti lupům BBcos, oblíbené šampony na mastné vlasy nebo další profi vlasové šampony na růst vlasů, proti jejich vypadávání nebo šampony pro uhlazení a maximální lesk.

  Nepřehlédněte také další kadeřnické a vlasové zboží z naší nabídky. V letních měsících by Vás mohla zaujmout především sluneční ochrana pro Vaše vlasy, pečující séra na vlasy nebo také populární ionizační kartáče na vlasy.

 • Šampon proti...

  Šampon proti vypadávání vlasů

  Šampón proti vypadávání vlasů může hrát významnou roli v boji proti vypadávání vlasů.

  Šampony proti vypadávání vlasů máme v nabídcce od renomované italské společnosti BBcos. Jednak jde o řadu BBcos proti vypadávání vlasů na bázi kmenových buněk a potom Šampon BBcos Green Care Essence prti vypadávání vlasů, který je založen výhradně na přírodních surovinách - slézu, arniky a heřmánku. Oba šampony významě pomáhají v boji proti vypadávání vlasů.

 • Šampon proti lupům

  Šampón proti lupům

 • Trvalá ondulace

  Trvalá ondulace

  Trvalé ondulaci ještě určitě neodzvonilo! V naší pestré nabídce můžete najít nejen klasické trvalé ondulace, ale i gelové trvalé ondulace  a další podpůrné přípravky.

  Trvalá ondulace špičkové kvality renomovaných značek

  Trvalá ondulace vyhlášených značek jako jsou Green Light trvala ondulace, Palco Professional trvalá ondulace, BBcos Trvalá ondulacetrvalá na vlasy Berrywell či gelová trvalá ondulace Berrywell, a také Compagnia Del Colore - Trvalá ondulace na barvené, citlivé a narušené vlasy. a další....

  Pak také neutralizéry a fixatéry k trvalé ondulac a celou řadu přípravků pro ošetření ondulací namáhaných vlasů, jako jsou šampony a kondicionéry, ochranné krémy na vlasy nebo spreje na vlasy před ondulací.

  Trvalá ondulace

  Pokud chcete mít krásné vlnité vlasy, ale pro ondulaci jste nenašli odvahu, vsaďte na alternativní řešení a vyzkoušejte špičkové loknovací kulmy, klasické kulmy na vlasy nebo populární samonavíjecí kulmy oblíbených světových značek.

  Trvalá ondulace na www.Perfect-Hair.cz

 • Tekuté krystaly

  Populárním hitem v péči o Vaše vlasy jsou nyní tekuté krystaly na vlasy! Vyzkoušejte pečující tekuté krystaly Green Light, oblíbené tekuté krystaly BBcos s arganovým olejem nebo regenerační tekuté krystaly Compagnia del Colore, které krásně uhladí Vaše vlasy, usnadní rozčesávání a dodají jim přirozený lesk a potřebnou výživu.

  Ke snadnému a bezbolestnému rozčesávání vlasů Vám pomohou také populární rozčesávací kartáče na vlasy, uhlazující masky na vlasy nebo skvělé pečující kondicionéry.

 • Kondicionéry

  Dalším nepostradatelným pomocníkem při péči o Vaše vlasy je bezesporu kvalitní kondicionér na vlasy. V nabídce e-shopu Perfect-Hair.cz si můžete vybrat správný vlasový kondicionér, který se bude hodit právě pro Váš typ vlasů. Nabízíme oblíbené kondicionéry na barvené a poškozené vlasy Palco, praktické bezoplachové kondicionéry nebo další kondicionéry a balzámy na vlasy světově proslulých značek.

  Vybírejte také další kadeřnické přípravky jako jsou výživné masky na vlasy, regenerační ampule na vlasy s placentou nebo populární tekuté krystaly na vlasy.

 • Hessler, Top Hair,...

  V naší nabídce můžete najít také další přípravky na vlasy méně známých, ale vysoce kvalitních značek. Vybírat můžete populární placentové ampule na podporu růstu vlasů, regenerační krémy na vlasy Mil-Mil nebo také tužidla a laky na vlasy či nejrůznější vlasovou kosmetiku Top Hair za bezkonkurenční ceny.

  Nepřehlédněte také naši výprodejovou kategorii Akční zboží, ve které můžete najít akuálně zlevněné produkty, vybírat můžete ovšem také cenově výhdoné pečující řady na vlasy nebo další exkluzivní zboží z nabídky e-shopu Prefect-Hair.cz.

 • Oleje na vlasy

  Hledáte dokonalou péči k regeneraci poškozených vlasů? Vyzkoušejte kvalitní vlasové oleje z naší nabídky. Nabízíme arganový olej na vlasy Compagnia del Colore s regeneračními a ochrannými účinky, oblíbený sluneční olej na vlasy Green Light, který dokonale chrání před škodlivými slunečními paprsky, nebo speciální nemastný olej na vlasy Palco Play Jazz Oil Non Oil s antistatickými účinky.

  V nabídce našeho e-shopu můžete najít také celé sluneční řady pro ochranu Vašich vlasů ve slunečných dnech, neméně oblíbená séra na vlasy nebo populární tekuté krystaly na vlasy.

 • Oxidy

  Základem barvení je bezpochyby kvalitní a dobře zvolená oxidační emulze. V naší nabídce najdete pestrou škálu oxidů oblíbených světových značek. Vybírat můžete mléčné oxidační emulze Green Light, krémové oxidační emulze Compagnia del Colore nebo další účinné oxidy na barvení Berrywell, BBcos nebo Palco Professional.

  Z naší nabídky Vám doporučujeme také profesionální barvy na vlasy špičkové kvality, nebo příslušenství a pomůcky k barvení vlasů jako jsou misky a štětce na barvení vlasů nebo také profi kadeřnické zástěry na barvení, které ochrání Vaše oblečení.

 • Tužidla na vlasy

  Tužidla na vlasy z nabídky e-shopu Perfect-Hair.cz zajistí dokonalou a dlouhotrvající fixaci Vašeho účesu. Vybírat můžete oblíbená pěnová tužidla pro objem vlasů Compagnia del Colore, účinná tužidla se silnou fixací Berrywell nebo také tužidla na jemné vlasy a další špičková vlasová tužidla, která jsou vhodná také k profesionálnímu použití v kadeřnických salónech.

  Pro dokonalou fixaci Vašeho účesu doporučujeme také neméně kvalitní laky na vlasy, elastické gumy a vosky na vlasy nebo další nepostradatelné přípravky pro dokonalý styling.

 • Styling

  Mezi další kvalitní přípravky pro dokonalý vlasový styling z nabídky e-shopu Perfect-Hair.cz patří bezesporu také oblíbený uhlazující krém na vlasy Compagnia del Colore, stylingové krémy na vlasy Palco nebo pečující a stylingové spreje na vlasy Palco a Berrywell či další stylingové přípravky na vlasy populárních kadeřnických značek.

  Nenechte si ujít také laky na vlasy se silnou fixací, praktická pěnová tužidla pro snadnou úpravu vlasů nebo neméně kvalitní gely na vlasy.

 • Sérum na vlasy

  Séra na vlasy z naší nabídky vyřeší každý problém s Vašimi vlasy! Nabízíme regenerační vlasová séra pro barvené vlasy, posilující séra proti vypadávání vlasů nebo také oblíbená séra na vlasy proti lupům a také spreje pro objem jemných vlasů či intenzivní výživná séra na vlasy s arganovým olejem.

  Dopřejte Vašim vlasům maximální péči a doplňte pečující řadu také o další kvalitní přípravky, jako jsou regenerační či arganové oleje na vlasy, placentové ampule na vlasy nebo další pečující přípravky z nabídky Perfect-Hair.cz.

 • Ampule

  Vlasové ampule z naší nabídky jsou rychlým a profesionálním řešením Vašeho problémů s vlasy. Nabízíme špičkové ampule na mastné vlasy So.Cap, oblíbené ampule na vlasy proti lupům BBcos a další vlasové ampule a výživné i hydratační kúry na vlasy či ampule proti vypadávání vlasů.

  Pečujte o své vlasy také při jejich mytí a vybírejte kvalitní šampony na vlasy, klasické i bezoplachové kondicionéry na vlasy nebo regenerační krémy a masky na vlasy, se kterými se můžete setkat také v profesionálních kadeřnických salónech.

 • Gely

  Vybírejte kvalitní gely na vlasy za bezkonkurenční ceny! Gely na vlasy z naší nabídky jsou lehké a nezatěžují Vaše vlasy, nelepí a snadno se vyčesávají a narozdíl od konkurenčních přípravků mají opravdu dlouhodobou fixaci. Vybírat můžete extra silné gely na vlasy s mokrým efektem, gelové krémy na vlnité vlasy nebo uhlazující gely na vlasy se zářivým leskem.

  Nepřehlédněte také další stylingové přípravky jako jsou například oblíbené gumy, pasty a vosky na vlasy, pěnová tužidla na vlasy nebo také oleje na vlasy, které Vašemu účesu dodají přirozený lesk a dokonalou hydrataci.

 • Vosky, gumy a pasty

  Mezi přípravky, které by neměly chybět ve Vaší výbavě pro dokonalý styling účesu, patří bezesporu také vosky, gumy a pasty na vlasy. Z pestré nabídky e-shopu Perfect-Hair.cz můžete vybírat kvalitní vosky na vlasy Compagnia del Colore, modelační pasty na vlasy nebo neméně oblíbené extra silné modelační pomády na vlasy BBcos.

  Vytvořte si dokonalý účes díky profesionálnímu vlasovém elektru! Nepřehlédněte populární samonavíjecí kulmy, nepostradatelné žehličky na vlasy nebo také praktické ionizační kartáče s antistatickým účinkem.

 • Barvení

  Máme pro Vás exkluzivní nabídku speciálních přípravků, které by neměly chybět u žádného barvení vlasů. Vybírejte nepostradatelné odstraňovače barvy na vlasy, které snadno a šetrně odstraní umělý pigment z Vašich vlasů, ale také zklidňující fluidy na pokožku hlavy nebo čistící fluidy k odstranění zbytků barev, který zároveň také ošetří podrážděnou pokožku.

  Připravili jsme také pestrý výběr pomůcek, které Vám usnadní práci při barvení vlasů, jako jsou kvalitní kadeřnické zástěry na barvení nebo praktické misky na barvu a štětce na barvení vlasů. Vybírat však můžete také špičkové oxidy a oxidační emulze na barvení.

 • Tělová kosmetika

  Nejen kadeřnice mívají často ze své práce poškozenou pokožku rukou. Proto jsme naši nabídku rozšířili také o špičkovou tělovou kosmetiku, mezi kterou neodmyslitelně patří pečující a hydratační krémy na ruce Palco či BBcos nebo také oblíbený tělový krém se 100% arganovým olejem Green Light, který je obohacen také o bambucké máslo a výtažky aloe vera.

  K péči o Vaši pokožku je v naší nabídce také špičková pleťová přírodní kosmetika Ryor, vybírat ovšem můžete také nejrůznější kosmetické pomůcky a přípravky, jako jsou kosmetické štětce nabo profesionální trsové řasy.

 • Lesky

  Chtěli byste mít přirozeně lesklé a zdravě vypadající vlasy? S lesky na vlasy z naší nabídky dosáhnete perfektního výsledku! Vybírat můžete lesky na vlasy s arganovým olejem Berrywell a další lesky na vlasy ve spreji Evin nebo BBcos, které vyživují, posilují a chrání poškozené vlasy.

  K dokonalému lesku Vám mohou pomoci také oblíbené tekuté krystaly nebo klasické oleje na vlasy, které nezatěžují. K dokonalému doladění Vašeho účesu pak doporučujeme populární vosky, gumy a pasty na vlasy.

 • Laky na vlasy

  Neodmyslitelným pomocníkem k vytvoření perfektního účesu je bezesporu kvalitní a dostatečně tužící lak na vlasy. V nabídce našeho e-shopu můžete najít špičkové laky na vlasy oblíbených značek, jako jsou laky na vlasy se silnou fixací Berrywell, populární laky na vlasy proti vlhkosti BBcos nebo silně tužící laky na vlasy Palco i rychleschnoucí laky na vlasy Green Light.

  Vybírat můžete také další stylingové přípravky, jako jsou pěnová tužidla na vlasy nebo fixační krémy a gely na vlasy.

 • Krémy barevné

  Barevné krémy a masky na vlasy jsou skvělou volbou pro rychlé a snadné zvýraznění barvy vlasů či oživení barevného melíru. V naší nabídce můžete najít špičkové barevné masky na vlasy Compagnia del Colore, které snadno a šetrně oživí a zvýrazní barevný odstín a zároveň dodá vlasům potřebnou hydrataci a výživu.

  Na našem e-shopu můžete najít také profesionální barvy na vlasy, šetrné oxidy a oxidační emulze nebo také účinné melírovací prášky a další přípravky.

 • Pečující řady

  Sháníte kompletní kosmetickou řadu pro péči o Vaše vlasy? Vybírejte kvalitní pečující řady na vlasy z naší nabídky, které se skvěle hodí také jako originální a praktický dárek. Nabízíme pečující vlasové řady pro narovnání vlasů Palco Professional, rekonstrukční řady na vlasy Green Light nebo oblíbené řady pro ošetření barevných vlasů Compagnia del Colore.

  Nenechte si ujít také ochranné sluneční řady pro slunečné letní dny nebo kompletní sortiment vlasové kosmetiky pro dlouhodobé narovnání vlasů.

 • Pudry na vlasy

  Pudr na vlasy

  Chcete snadno a rychle dosáhnout opravdového objemu a krásně pozvednout Vaše vlasy? Vyzkoušejte objemové pudry na vlasy Berrywell z nabídky e-shopu Perfect-Hair.cz. Pudr na vlasy zaručí přirozený objem, vlasy nadzvednou hezky od kořínků a zanechají přirozený matný vzhled. Pudr na vlasy na zvětšení objemu, který opravdu funguje.

  K maximálnímu objemu vlasů Vám dopomohou také originální ionizační kartáče na vlasy s antistatickými účinky, profi šampony na objem vlasů nebo oblíbená pěnová tužidla pro objem vlasů.

  Objemový pudr na vlasy, který funguje !!!

 • Palco EASY FLEX
 • Hessler, Vitalitys a...
 • Ostatní
 • Vlasová regenerace
 • Přípravky proti...

  Vypadávání vlasů

  Vypadávání vlasů může mít mnoho příčin, ale potěšující je, že vypadávání vlasů lze zabránit, případně ho snížit na minimum. Proti vypadávání vlasů používejte šampon proti vypadávání vlasů BBcos,

  Revitalizační sérum proti vypadávání vlasů Palco Hyntegra,

  Lotion proti vypadávání vlasů BBcos,

  nebo výborné Sérum proti vypadávání vlasů Breen Light Relive Enforce.

  Vypadávání vlasů kompaktní péče

  V případě dlouhotrvajícího problému vypadávání vlasů, hlavně padávání vlasů žen, a také celkově hprší kondici vlasů lze doporučit Kompaktní péči o vlasovou pokožku Compagnia Del Colore, jejíž složkou je i unikátní přípravek proti padání vlasů.

 • Přípravky proti lupům
 • Ochrana vlasů proti...
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 441 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 441 položek