Prodlužování vlasů

Vše pro vlasy a na vlasy.

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

Krepovačka na vlasy

krepovačka na vlasy

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Elektrický kartáč - Vysoce ceněná pomůcka

elektrický kartáč

Vše pro vlasy na jednom místě
Náš eshop nabízí celkem ucelenou sadu produktů pro péči o vlasy. Zajímavostí je, že nabízíme zákazníkům skvělé produkty zejména italských a německých světoznámých výrobců, které nejsou v běžných obchodech k mání. Přírodní vlasová kosmetika je čím dál víc žádanější. Ženy už nechtějí mít jen krásné vlasy na pohled, ale vlasy zdravé. To většinou běžně komerčně nabízené produkty levné vlasové kosmetiky nemohou zaručit.

Udělejte si krásné bezva vlasy

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Sháníte kvalitní vybavení na prodlužování vlasů? V naší nabídce můžete vybírat kompletní sortiment potřeb, prostředků a dalších nezbytností pro prodloužení vlasů, mezi které patří špičkové profesionální stroje k prodlužování vlasů, kvalitní 100% přírodní indické vlasy SO.CAP Original nebo další potřeby a prostředky k prodlužování vlasů. Regenerační spreje na prodloužené vlasy, rozdělovače keratinových spojů, šampony na vlasy před prodlužováním vlasů, kleště na odstranění vlasových pramenů, či podložka na oddělení pramenů SO.CAP.

Vlasy k prodloužení jsou klíčem k úspěchu. Vyberte si z pestré nabídky prvotřídních vlasů z Indie, pro dokonalý výsledek.

Nezastupitelným prostředkem při prodlužování vlasů je také Keratin.

Prodlužování vlasů

V nabídce Perfect-Hair.cz můžete najít také nezbytné kartáče na prodloužené vlasy, které nepoškodí citlivé keratinové spoje.

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů Počet produktů: 28

Podkategorie

 • Přípravky na...

  Aby vlasy po prodloužení vydržely co nejdéle hezké a vypadaly zdravě, je zapotřebí kvalitní péče. V naší nabídce můžete najít kvalitní kadeřnické přípravky na prodloužené vlasy, nakoupíte u nás ale také keratin na prodlužování vlasů v několika barvách nebo neméně kvalitní rozdělovače keratinových spojů pro prodloužené vlasy. To vše od jedničky na trhu - firmy SO.CAP.

  Na Perfect-Hair.cz můžete najít také kvalitní kartáče na prodloužené vlasy nebo si zakoupit špičkový přístroj na prodlužování vlasů!

 • Vlasy So.Cap Original

  Není jednoduché vybrat kvalitní vlasy k prodlužování, které budou vypadat přirozeně a dlouho vydrží. V nabídce Perfect-Hair.cz můžete vybírat krásné odstíny prodloužených vlasů top kvality. Vlasy k prodlužování vlasů SO.CAP jsou 100% přírodní a pocházejí z Indie. Narozdíl od vlasů z Evropy nebo Číny se skvěle hodí k prodlužování, jsou totiž mnohem silnější a nejsou chemicky ošetřované. Čínské vlasy jsou navíc oproti těm našim o dost silnější, nikdy tedy nedosáhnete tak přirozeného vzhledu jako když použijete vlasy SO.CAP.

  K následné péči o prodloužené vlasy jsou zapotřebí také profesionální vlasové přípravky na prodloužené vlasy, rozčesávání prováděje vždy jen za pomocí kartáče na prodloužené vlasy, který nenaruší jemné keratinové spoje.

 • Stroje
 • Pomůcky k prodlužování...

  V našem sortimentu najdete také další pomůcky k prodlužování vlasů, mezi které patří především kvalitní kleště na rozbíjení keratinových spojů u prodloužených vlasů nebo neméně potřebné kleště pro upevnění nalepovacích vlasů SO.CAP ADHEXIVE.

  Vybírejte také rozčesávací kartáče na prodloužené vlasy, 100% přírodní indické vlasy k prodloužení SO.CAP Original nebo další prostředky a přípravky k prodlužování vlasů za bezkonkurenční ceny.

 • Keratin

  Keratin

  Keratin patří mezi základní stavební bílkoviny. Keratin je z mimo jiné nejvýznamější složkou vlasů. Proto ve vlasové kosmetice má keratin svoje nezastupitelné místo. Hojně je využíván keratin např. v maskách, šampónech,  kondicionérech, a také v produktech určených pro péči o pleť.

  Keratin

  Keratin pro vlasovou kosmetiku má vysoce hydratační účinky, vyhlazuje a zjemňuje. Také se velice využívá jeho schopnosti ke snižování statické elektřiny, protože odstraňuje povrchový elektrický náboj z vlasů. Asi znáte ten pocit, když jsou vlasy elektricky nabité, zejména pokud nosíte oblečení z umělých materiálů, a dělají si co chtějí.

  Keratin v naší nabídce:

  .

  Průhledný keratin

  Černý keratin

  Hnědý keratin

  Keratin pro bezva vlasy s Perfect Hair

 • Vlasy k prodloužení

  Vlasy k prodloužení

  Vlasy k prodloužení musí být prvotřídní kvality, vypadat přirozeně a s dlouhou výdrží. V našem eshopu si vyberte hezky laděné odstíny vlasů k prodloužení té nejvyšší kvality.. Vlasy k prodloužení SO.CAP jsou stoprocentně přírodní a pocházejí z Indie. Jsou to vůbec nejvhodnější vlasy k prodloužení. Mají optimální tloušťku, nejsou chemicky ošetřované a dosahuje se s nimi opravdu přirozeného vzhledu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 28 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 28 položek