Barvy na vlasy

Vše pro vlasy a na vlasy. E-shop s velice kvalitní Německou a Italskou vlasovou kosmetikou. Zdravé a zářivé vlasy!!!

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Populární tekuté krystaly na vlasy

Tekuté krystaly na vlasy

CESTOVNÍ ŽEHLIČKA NA VLASY KIEPE DUO

Cestovní žehlička

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Kadeřnický kufřík vybavený pro učně

kadeřnický kufřík vybavený pro učně

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy

Kadeřnické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

žehlička na vlasy

žehlička na vlasy

Přírodní vlasová kosmetika a barvy na vlasy.

Pro vlasy na Perfect Hair na jednom místě

Pro vlasy? Vyzkoušejte přípravky přírodní vlasové kosmetiky, které nabízíme v našem obchodě a které se nedají zakoupit v běžných obchodech. Jedná se o výrobky renomovaných italských a německých výrobců jako BBcos, Compagnia del Colore, Palco Green Light a další. Všechny jsou vyráběny s vysokou mírou pečlivosti a s mnoha přírodními výtažky, které nezatěžují vlasy chemií, ale naopak je regenerují a udržují v báječné kondici..

Udělejte si krásné zdravé bezva vlasy.

Novinky

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy nabízíme v mnoha provedeních a pro každý typ vlasů. Nebaví Vás nudné šedé vlasy bez lesku, rychle se vymývající barvy nebo máte po barvení vždy zničené a nezdravě vypadající vlasy? Pak je čas na změnu!

Vybírejte vysoce jakostní barvy na vlasy předních světových značek, které nekoupíte v běžných drogeriích. Z naší pestré nabídky můžete zakoupit profesionální kadeřnické barvy na vlasy za skvělé ceny použitelné doma i v kadeřnických salonech.

Barvy na vlasy šetrné k vlasům i pokožce

Vyberete si italské barvy na vlasy Palco Professional, šetrné jemně parfémované přírodní barvy na vlasy Green Light Luxury s výtažky z mořských řas nebo zkuste italské kadeřnické barvy Compagnia del Colore s minimálním obsahem amoniaku a antioxidačním přídavkem. Doporučujeme populární a též vysoce kvalitní německé barvy na vlasy Berrywell s inovativním složením, které v průběhu barvení chrání Vaše vlasy před narušením, nebo exkluzivní barvy na vlasy s keratinem BBcos Keratin Color bez čpavku či BBcos Intenzivní Barva na vlasy Color Tribe.

Pokud máte hezkou barvu vlasů a máte problém s šedinami, tak vyzkoušejte Barevný sprej na vlasy !!!

Barvy na vlasy z přírody

Barvy na vlasy Počet produktů: 714

Podkategorie

 • Berrywell

  Profesionální barvy na vlasy

  Hledáte profesionální barvy na vlasy, které vydrží mnoho umytí a navíc jsou šetrné k Vašim vlasům? Pak vyzkoušejte německé barvy na vlasy Berrywell, které jsme pro Vás připravili ve více než 100 barvách a módních odstínech. Profesionální Barvy na vlasy Berrywell zvýrazní krásu a vitalitu Vašich vlasů!

  V naší nabídce můžete najít také další neméně kvalitní barvy na vlasy značek Green Light či Palco Professional, vybírat ovšem můžete také praktické kadeřnické zástěry na barvení nebo další kadeřnické potřeby a pomůcky.

  Profesionální barvy na vlasy Berrywell

 • Green Light

  Přírodní barvy na vlasy Green Light

  Přírodní Barvy na vlasy Green Light jsou kadeřnickou stálicí na trhu. Jedná se o velice kvalitní profesionální přírodní barvy na vlasy, navíc velice šetrné barvy na vlasy, ve více než 130 barvách a barevných odstínech. Kadeřnické barvy Green Light obsahují přírodní extrakty z mořských řas a navíc mají téměř zanedbatelné množství amoniaku.

  Chcete si vyzkoušet práci s barvami Green Light? Využijte naše exkluzivní startovací balíčky pro kadeřnice nebo vyzkoušejte také další kvalitní přípravky, jako jsou šampony na vlasy Green Light a populární tekuté krystaly Green Light.

  Přírodní barvy na vlasy

 • Compagnia Del Colore

  Italské barvy na vlasy

  Compagnia del Colore je populární italská značka, která se specializuje na výrobu kadeřnických přípravků. Na Perfect-Hair.cz Vám přinášíme exkluzivní nabídku více než 120 módních odstínů barev na vlasy této top značky. Vybírejte profesionální barvy na vlasy Compagnia del Colore za skvělé ceny!

  Italská značka Compagnia del Colore Vám přináší také neméně kvalitní tužidla na vlasy, vybírat ale můžete také regenerační ampule na vlasy nebo arganové oleje na vlasy.

  Italské barvy na vlasy

 • Compagnia Del Colore...

  Compagnia Del Colore Kalei DO-IT

  Compagnia Del Colore Kalei DO-IT jsou barvy na vlasy s intenzivními přímými pigmenty.

  Inovativní technologii Micro Pure Pigment zajišťuje, že pigmenty jsou výjimečně jemné a poskytují plné, živé a dlouhotrvající barvy.

  Velmi kompaktní krémová konzistence umožňuje jednoduchou a přesnou aplikaci.

  Díky barvám Kalei DO-IT lze kombinovat několik odstínů na jednom pramenu a vytvořit tak strukturované barevné efekty až do posledního detailu.

 • BBcos Keratin Color

  Barvy na vlasy bez amoniaku

  Barvení nemusí Vaše vlasy vždy jen ničit a poškozovat. Inovativní barvy na vlasy BBcos Keratin Color jsou exkluzivní kadeřnické barvy na vlasy bez amoniaku, které navíc obsahují hydrolyzovaný keratin. Ten Vaše vlasy v průběhu barvení hydratuje, vyživuje a vyhlazuje, navíc se snadno zafixuje do pokožky a umožní tak přirozenou obnovu keratinového proteinu ve vlasové pokožce a Vašich vlasech. Vyzkoušejte na barvení barvy na vlasy bez amoniaku!

  Nabízíme také další neméně populární výrobky této oblíbené značky. Nakupujte přípravky pro narovnání vlasů keratinem BBcos, populární ampule na vlasy proti lupům nebo také oblíbené tekuté krystaly na vlasy pro výživu a zdravý vzhled vlasů.

  Barvy na vlasy bez amoniaku

 • BBcos Color Tribe

  Barva na vlasy

  Barva na vlasy COLOR TRIBE měmí svět barvení vlasů: přímá barva na vlasy s maximální koncentrací pigmentů pro vytváření dlouhotrvajících intenzivních efektů. Nová profesionální linie barev BBcos inspirovaná nejmoderním vývojem a trendy si získá Vás a případně i Vaše zákazníky.

  Barva na vlasy COLOR TRIBE je v devíti odstínech, přičemž nejpopulárnější je fialová barva na vlasy a modrá barva na vlasy. Jednotlivé barvy lze s úspěchem míchat a získat tak nepřeberné množství krásných barev na vlasy.

  Barva na vlasy BBcos

 • BBcos Innovation EVO s...
 • Peroxidy
 • Barevné masky

  Barevné masky na vlasy

  Barevné masky vám zásadně pomohou zvýraznit, oživit a zintenzivnit barvy a melíry.

  Vaše vlasy dostanou pomocí těchto barevných masek o mnoho intenzivnější barvy a vysoký lesk. Všechny odstíny jednotlivých značek můžete vzájemně libovolně kombinovat, využít fantazii a barevný odstín si namíchat podle vlastních představ.

  Buďte tvořivá a a rozjasněte svoje vlasy!!!

 • Barevný sprej na vlasy

  Barevný sprej na vlasy

  Také Vás začínají trápit šediny? Velice populárním se stávají velice šikovné a pohotové barevné spreje na vlasy na rychlé zakrytí šedin. Vyzkoušejte barevné spreje na vlasy ColorWin.

  Pokud potřebují Vaše vlasy zcela novou barvu, vyzkoušejte skvělé Italské barvy na vlasy Green Light přírodního složení !!!

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 714 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 714 položek