Barvy na vlasy

Vše pro vlasy a na vlasy.

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

Krepovačka na vlasy

krepovačka na vlasy

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Elektrický kartáč - Vysoce ceněná pomůcka

elektrický kartáč

Vše pro vlasy na jednom místě
Náš eshop nabízí celkem ucelenou sadu produktů pro péči o vlasy. Zajímavostí je, že nabízíme zákazníkům skvělé produkty zejména italských a německých světoznámých výrobců, které nejsou v běžných obchodech k mání. Přírodní vlasová kosmetika je čím dál víc žádanější. Ženy už nechtějí mít jen krásné vlasy na pohled, ale vlasy zdravé. To většinou běžně komerčně nabízené produkty levné vlasové kosmetiky nemohou zaručit.

Udělejte si krásné bezva vlasy

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy pro každou ženu a pro každý typ vlasů. Nebaví Vás nudné šedé vlasy bez lesku, rychle se vymývající barvy nebo máte po barvení vždy zničené a nezdravě vypadající vlasy? Pak je čas na změnu!

Vybírejte špičkové kvalitní barvy na vlasy předních světových značek, které povětšinou neuvidíte v běžných drogeriích. Z naší pestré nabídky můžete zakoupit profesionální kadeřnické barvy na vlasy za skvělé ceny použitelné doma i v kadeřnických salonech.

Barvy na vlasy

Vyberete si italské barvy na vlasy Palco Professional, šetrné jemně parfémované přírodní barvy na vlasy Green Light Luxury s výtažky z mořských řas nebo snad vyzkoušíte italské kadeřnické barvy Compagnia del Colore s minimálním obsahem amoniaku a antioxidačním pomerančovým máslem? Doporučujeme populární a též vysoce kvalitní německé barvy na vlasy Berrywell s inovativním složením, které v průběhu barvení chrání Vaše vlasy před narušením, nebo exkluzivní barvy na vlasy s keratinem BBcos Keratin Color bez čpavku či BBcos Intenzivní Barva na vlasy Color Tribe.

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy Počet produktů: 597

Podkategorie

 • Berrywell

  Profesionální barvy na vlasy

  Hledáte profesionální barvy na vlasy, které vydrží mnoho umytí a navíc jsou šetrné k Vašim vlasům? Pak vyzkoušejte německé barvy na vlasy Berrywell, které jsme pro Vás připravili ve více než 100 barvách a módních odstínech. Profesionální Barvy na vlasy Berrywell zvýrazní krásu a vitalitu Vašich vlasů!

  V naší nabídce můžete najít také další neméně kvalitní barvy na vlasy značek Green Light či Palco Professional, vybírat ovšem můžete také praktické kadeřnické zástěry na barvení nebo další kadeřnické potřeby a pomůcky.

  Profesionální barvy na vlasy Berrywell

 • Green Light

  Přírodní barvy na vlasy Green Light

  Přírodní Barvy na vlasy Green Light jsou kadeřnickou stálicí na trhu. Jedná se o velice kvalitní profesionální přírodní barvy na vlasy, navíc velice šetrné barvy na vlasy, ve více než 130 barvách a barevných odstínech. Kadeřnické barvy Green Light obsahují přírodní extrakty z mořských řas a navíc mají téměř zanedbatelné množství amoniaku.

  Chcete si vyzkoušet práci s barvami Green Light? Využijte naše exkluzivní startovací balíčky pro kadeřnice nebo vyzkoušejte také další kvalitní přípravky, jako jsou šampony na vlasy Green Light a populární tekuté krystaly Green Light.

  Přírodní barvy na vlasy

 • Compagnia Del Colore

  Italské barvy na vlasy

  Compagnia del Colore je populární italská značka, která se specializuje na výrobu kadeřnických přípravků. Na Perfect-Hair.cz Vám přinášíme exkluzivní nabídku více než 120 módních odstínů barev na vlasy této top značky. Vybírejte profesionální barvy na vlasy Compagnia del Colore za skvělé ceny!

  Italská značka Compagnia del Colore Vám přináší také neméně kvalitní tužidla na vlasy, vybírat ale můžete také regenerační ampule na vlasy nebo arganové oleje na vlasy.

  Italské barvy na vlasy

 • Palco

  Mezi nejlepší světové výrobce kvalitní vlasové kosmetiky se jistě řadí také italská značka Palco Professional. Vybírejte špičkové barvy na vlasy Palco Professional ve více než 90 populárních odstínech. Kadeřnické barvy Palco Professional dodají Vašim vlasům maximální lesk a intenzivní dlouhodobý barevný efekt.

  Nepřehlédněte také další neméně kvalitní výrobky této italské značky, jako jsou melírovací prášky na vlasy nebo silně tužící laky na vlasy. Na Perfect-Hair.cz můžete najít také praktický startovací set pro kadeřnice Palco Professional.

 • BBcos Keratin Color

  Barvy na vlasy bez amoniaku

  Barvení nemusí Vaše vlasy vždy jen ničit a poškozovat. Inovativní barvy na vlasy BBcos Keratin Color jsou exkluzivní kadeřnické barvy na vlasy bez amoniaku, které navíc obsahují hydrolyzovaný keratin. Ten Vaše vlasy v průběhu barvení hydratuje, vyživuje a vyhlazuje, navíc se snadno zafixuje do pokožky a umožní tak přirozenou obnovu keratinového proteinu ve vlasové pokožce a Vašich vlasech.

  Nabízíme také další neméně populární výrobky této oblíbené značky. Nakupujte přípravky pro narovnání vlasů keratinem BBcos, populární ampule na vlasy proti lupům nebo také oblíbené tekuté krystaly na vlasy pro výživu a zdravý vzhled vlasů.

  Barvy na vlasy bez amoniaku

 • BBcos Color Tribe

  Barva na vlasy

  Barva na vlasy COLOR TRIBE měmí svět barvení vlasů: přímá barva na vlasy s maximální koncentrací pigmentů pro vytváření dlouhotrvajících intenzivních efektů. Nová profesionální linie barev BBcos inspirovaná nejmoderním vývojem a trendy si získá Vás a případně i Vaše zákazníky.

  Barva na vlasy COLOR TRIBE je v devíti odstínech, přičemž nejpopulárnější je fialová barva na vlasy a modrá barva na vlasy. Jednotlivé barvy lze s úspěchem míchat a získat tak nepřeberné množství krásných barev na vlasy.

  Barva na vlasy BBcos

 • BBcos Innovation EVO s...
 • Peroxidy
 • Barevné masky

  Barevné masky vám zásadně pomohou zvýraznit, oživit a zintenzivnit barvy a melíry. Vaše vlasy dostanou pomocí těchto barevných masek o mnoho intenzivnější barvy a vysoký lesk. Všechny odstíny jednotlivých značek můžete vzájemně libovolně kombinovat, využít fantazii a barevný odstín si namíchat podle vlastních představ.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 597 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 597 položek