Kosmetika

Vše pro vlasy a na vlasy. Internetový obchod s velice kvalitní vlasovou kosmetikou zejména z Německa a Itálie. Zdravé a zářivé vlasy jinak!

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Populární tekuté krystaly na vlasy

Tekuté krystaly na vlasy

CestoVní žehlička na vlasy

Cestovní žehlička

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Kadeřnický kufřík vybavený pro učně

kadeřnický kufřík vybavený pro učně

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy

Kadeřnické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

žehlička na vlasy

žehlička na vlasy

Pro vlasy na Perfect Hair na jednom místě

Pro vlasy? Nechce to jít na vlasy jinak? Vyzkoušejte nabízené produkty významných výrobců vlasové kosmetiky z Němacka a Itálie. Jedná se o špičkové produkty, vyvinuté k šetrné píči o vlasy. Znáte značky jako Green Light, Berrywell, BBcos, Compagnia del Colore a další? Pokud ne zkuste se s nimi seznámit. Tyto přípravky na vlasy většinou nikde nekoupíte v běžném obchodě. Změna je život a vlasy jsou změna!!! Vlasy o úroveň výš!!

Udělejte si krásné bezva vlasy.

Novinky

Kosmetika

Kosmetika

Kosmetika a dnešní žena? Ano, jinak to už nejde. Vyberte si z široké nabídky kosmetiky pro každodenní použití i kosmetiku pro citlivou a problematickou pleť. Klasikou jsou pleťové krémy a pleťová kosmetika, kterou má žena neustále při sobě. Součástí pleťové kosmetiky jsou i kosmetická séra a emulze, kosmetické oleje, přípravky péče o rtyoči a okolí a přípravky na vrásky.

Kosmetika

Kosmetika na tělo pak zahrnuje zejména sprchové gely, přípravky na celuitidu a strie, zeštíhlující a zpevňijící krémy, kosmetiku sluneční ochrany.

Kosmetika z přírody

Nabízená kosmetika je většinou ryze přírodní povahy, založená na dlouhodobé zkušenosti vlivu bylinek a jejich výtažků na pleť. Proto tato kosmetika nemá žádné vedlejší účinky a navozuje při používání pocit klidu a harmonie, což je důležité nejen pro pleť, ale osobnost ženy jako takové.

Kosmetika Počet produktů: 229

Podkategorie

 • Pleťová kosmetika

  Pleťová kosmetika

  Pleťová kosmetika je základem osobní hygieny dnešní ženy. Pleť je vystavována různým klimatickým podmínkám a také znečištěnému ovzduší, proto je nezbytné o pleť pečovat. Pleť je také velice citlivá na jakékoli změny ve vnitřním organismu, změnách metabolismu, hormonálním výkyvům. To vše se projevuje na kůži a na pleti. Aby byla pleť stále zdravá, svěží a bez vrásek, je nutné o ni pečovat stále a nejen v okamžiku, kdy jsou zmíněné negativní jevy na ůži již patrné. Pleťová kosmetika, zejména ta přírodní, dokáže většinu problémů vyřešit. Nebojte se také české pleťové kosmetiky, i když je lacinější než ta nejvyhlášenější, je vyráběna z kvalitních přírodních materiálů a splňuje veškeré požadavky na pleťovou kosmetiku. Vyzkoušejte!!!

  Pleťová kosmetika

  Pleťová kosmetika s přírodními složkami a obsahem obsahem beta-glukanu, arganového oleje, koenzymu Q10, hedvábím, fytosfingosinem, s kyselinou hyaluronovou atd.

 • Dekorativní kosmetika
 • Tělová kosmetika
 • Kosmetické sady

  Kosmetické sady

  Vyberte si z vhodně zkombinovaných kosmetických sad. Můžeme vřele doporučit např vynikající BBcos sadu pro muže, Luxusní řadu Green Light Argan Velvet pro ženy. Velice populární jsou také kosmetické sady péče o vlasy špičkového výrobce Berrywell

  Kosmetické sady pro lepší péči

 • Depilace a epilace

  Depilace voskem

  Depilace voskem je stále velice populární způsob depilace. Vyberte si Přírodní depilační vosk s hlavou z několika provedení - medový, azulenový, levandulový, arganový olej. Případně si zakupte přímo Ro.ial Sadu na depilaci Depilátor + 2x vosk 100 ml + papírky 100 ks.

  Také můžete vyzkoušet depilaci pomocí voskových granulí.

  Přípravky jsou vhodné na depilace obličeje, depilace zad, depilace nohou i intimní depilace.

  Znáte přípravky pro depilaci Ryor?

 • Sluneční ochrana
 • Opalovací krémy

  Opalovací krémy

  Opalovací krémy znémé české značky RYOR.

  RYOR Sun Care jsou inovativní opalovací krémy / mléka, se speciálním složením k bezproblémovému a hlavně bezpečnému opalování pokožky.

  Mezi významné aktivní složky patří hydratační kyselina hyaluronová, betaglukan či vitamin E, které působí silně antioxidačně. Jsou použité velice moderní UV filtry s vysokou fotostabilitou, a fungují bez toho, aby na pokožce zanechávaly mastný bílý film. Naopak jsou velmi jemné a lehké a snadno roztíratelné.

  Vyberte si z jednoduché, ale fungující nabídky:

       - RYOR SPF 15

       - RYOR SPF 30

       - RYOR SPF 50

  Po opalování používejte regenerační mléko s hydratačním komplexem, panthenolem, který pokožku regeneruje a lecitinem, který vytváří na pokožce ochranou strukturu zabraňující její dehydrataci.

  Přípravky řady Sun Care mají díky unikátnímu složení kromě výše uvedeného také příjemný chladivý efekt.

 • Kosmetické štětce
 • Trsové řasy
 • Ostatní
 • Tekuté mýdlo

  Tekuté mýdlo

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 229 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 229 položek