Sada péče pro muže BBcos Green Care Essence Man šampon 250 ml + lotion 100 ml + tonikum 100 ml

988 Kč
S DPH

Sada posilující a čistící péče pro muže. Reinforcing & Purifying Shampoo 250 ml + Reinforcing and Purifying Lotion 100 ml + Refreshing Scalp Tonic 100 ml.

Počet
Skladem

Popis:

Sada posilující a čistící péče pro muže. 

 

Sada obsahuje:

Reinforcing & Purifying Shampoo 250 ml

Posilující a čistící šampon obsahuje sulfonovou kyselinu taurin, která stimuluje obnovu růstové fáze vlasové cibulky a restrukturalizuje vnější buňky vlasové pokožky. Kmenové buňky rostlinného původu mají regenerační účinek na buňky vlasových cibulek a zinek pyrithone odstraňuje a redukuje lupy.

Použití:

Přiměřené množství aplikujte na vlasovou pokožku a pečlivě vmasírujte. Důkladně opláchněte.

 

Reinforcing and Purifying Lotion 100 ml

Posilující a čistící lotion obsahuje sulfonovou kyselinu taurin, která stimuluje obnovu růstové fáze vlasové cibulky a restrukturalizuje vnější buňky vlasové pokožky. Kmenové buňky rostlinného původu mají regenerační účinek na buňky vlasových cibulek.

Použití:

Po umytí hlavy šamponem Reinforcing & Purifying aplikujte přiměřené množství lotionu rovnoměrně na vlasovou pokožku. Důkladně vmasírujte a neoplachujte.

 

Refreshing Scalp Tonic 100 ml

Osvěžující tonikum na pokožku hlavy s obsahem hydrolyzovaného keratinu zpevňuje keratinové strukturu u oslabených vlasů a dodává jim objem a vitalitu.

Použití:

Po umytí hlavy šamponem Reinforcing & Purifying SHAMPOO aplikujte přiměřené množství přípravku rovnoměrně na vlasovou pokožku. Důkladně vmasírujte a neoplachujte.

BBcos
67080
2 ks

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: