Efilační kadeřnické nůžky na vlasy Cerena...
Jednostranné efilační kadeřnické nůžky na vlasy Cerena Solingen Cobra 5,75´. Velikost 5,75 palců (15 cm). Počet zubů 35. Ručně vyráběné nůžky se saténovým povrchem.
Efilační kadeřnické nůžky na vlasy o velikosti 5,75´ (15 cm). Efilační zoubky jsou umístěny na jedné straně.
Efilační kadeřnické nůžky na vlasy o velikosti 5,75´ (15 cm). Efilační zoubky jsou umístěny na jedné straně. Počet zoubků 32. Ergonomický tvar nůžek zajistí snadnou práci a přesný klouzavý střih. Ručně leštěná povrchová úprava. Odnímatelná opěrka prstu. Šroub pro nastavení dorazu.
Provádíme servis na tyto nůžky ( broušení, seřízení,..)
Rodinná firma CERENA SOLINGEN vyrábí vysoce kvalitní kadeřnické nůžky nejvyšší kvality již 50 let. Produktydodává po celém světě. Tradiční postupy jsou kombinovány s moderními technologiemi. Nůžky jsou vyráběny z prvotřídní oceli až 80% jsou opracovávány ručně zkušenými a vyškolenými pracovníky. MADE IN GERMANY.