Narovnání vlasů

Vše pro vlasy a na vlasy. Internetový obchod s velice kvalitní vlasovou kosmetikou zejména z Německa a Itálie. Zdravé a zářivé vlasy jinak!

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Populární tekuté krystaly na vlasy

Tekuté krystaly na vlasy

CESTOVNÍ ŽEHLIČKA NA VLASY KIEPE DUO

Cestovní žehlička

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Kadeřnický kufřík vybavený pro učně

kadeřnický kufřík vybavený pro učně

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy

Kadeřnické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

žehlička na vlasy

žehlička na vlasy

Pro vlasy na Perfect Hair na jednom místě

Pro vlasy? Asi každá žena chce mít hezký účes. Na to musí o svoje vlasy více či méně pečovat. Naštěstí s naší vlasovou kosmetikou je to celkem snadné, protože pro každý typ vlasů nabízíme něco jiného. Krommě toho si můžete zakoupit kadeřnické potřeby a příslušenství, barvy na vlasy, elektro přístroje a mnoho dalšího z velmi široké nabídky. Italská a německá přírodní vlasová kosmetika na eshopu!

Udělejte si krásné bezva vlasy.

Krém pro narovnání vlasů k ošetření Keratin Smooth 1 000 ml

0017009

Skladem 2-3 dny

7 528 Kč s DPH

Více informací

Tento krém s obsahem brazilského keratinu vytváří během působení na vlasech vazby mezi přírodním vlasovým keratinem a hydrolyzovaným keratinem obsaženým v krému. V průběhu sušení a žehlení tyto vazby vytvoří na povrchu vlasů film, a vlasy tak získají perfektní hladký efekt. Obsahuje aktivní složky jako hydrolyzát keratinu, extrakt z lněných semínek a pšeničných klíčků. Vyrovnává pH vlasové pokožky a díky svému složení bez formaldehydů je velice šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Použití: Krém aplikujte u přírodních nebarvených vlasů na 100 % suché vlasy, u barvených a chemicky ošetřených vlasů je vysušte méně a ponechejte jim minimálně 20 % vlhkosti. Krém nanášejte štětcem po celé délce vlasů, pramen po prameni, 0,5 cm od pokožky až k jejich konečkům. Poté rukama důkladně promasírujte každý pramen, pak pročešte pečlivě vlasy hřebenem ve směru jejich růstu a hustým hřebenem důkladně odstraňte přebytky krému, které by zbytečně zatížily vlasy a mohly způsobit jejich rychlejší maštění, hůř by se vysoušely a zažehlovaly. Vlasy ponechejte volné a rovné, nespínejte je a nestahujte. Po ukončení doby působení krém neoplachujte a pokračujte rovnou v sušení fénem za pomocí kartáče. Po vysušení zažehlete každý pramen vlasů – 10 až 12x. Začínejte vždy od zadní části hlavy. Doba působení: 30 – 40 minut, podle typu vlasů.   Odkaz pro Informace o narovnávací metodě Keratin Smooth naleznete ZDE. POZOR! TENTO PRODUKT PRODÁVÁME POUZE REGISTROVANÝM ŽIVNOSTNÍKŮM! REGISTRACE ZDE!   Náš tip: Při nákupu tohoto výrobku máte dopravu ZDARMA.