Depilační vosk v perlích Ro.ial 800 g - růžové

280 Kč
S DPH

Voskové granule jsou rychlá a šetrná depilační metoda, tzv. vosk fólie, která je určená k odstranění krátkých a silných chloupků na těle, je vhodná i pro depilaci podpaží a v oblasti bikin.

Počet
Skladem

Voskové granule jsou rychlá a šetrná depilační metoda, tzv. vosk fólie, která je určená k odstranění krátkých a silných chloupků na těle, je vhodná i pro depilaci podpaží a v oblasti bikin. Při této metodě depilace se nepoužívají depilační papírky, vosk se rozehřívá na nižší teplotu než u klasické metody depilace.

Obsah: 800 g 

Použití:

Voskové perle rozehřejte v plechové nádobce nejvíce na 55 st. C. Doporučená pracovní teplota je maximálně 42 st. C. Vosk nanášejte špachtlí v tenké vrstvě maximálně 1 mm přímo na očištěnou pokožku bez ohledu na směr růstu chloupků. Doporučuje se na konci nanášení nechat z vosku volný růžek, který nepřilne na pokožku a slouží jako uchycení při stahování vosku.  Vosk nanášejte pečlivě ve stejnoměrné vrstvě tak, aby dokonale přilnul k pokožce, a nechejte alespoň 5-6 sekund zatvrdnout. Při správném zatvrdnutí se vosk nelepí na prsty. Při strhávání vosku natáhněte pokožku proti směru depilace, díky tomu se vosk lépe odstraní. Pro ošetření po depilaci použijte olej nebo emulzi po depilaci.

Ro.ial
0098026c
1 ks

Mohlo by vás také zajímat

5 dalších produktů ve stejné kategorii: