Trvalá ondulace

Vše pro vlasy a na vlasy.

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Populární tekuté krystaly na vlasy

Tekuté krystaly na vlasy

CestoVní žehlička na vlasy

Cestovní žehlička

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Kadeřnický kufřík vybavený pro učně

kadeřnický kufřík vybavený pro učně

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy

Kadeřnické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

žehlička na vlasy

žehlička na vlasy

Pro vlasy na Perfect Hair na jednom místě

Pro vlasy? Krásné jemné, lesklé a zdravé vlasy? Využijte naší nabídky přípravků péče o vlasy, abyste je měla krásné, zdravé a jemné. Náš sortiment obsahuje barvy na vlasy italské a německé výroby a profesionální barvy na vlasy, peroxidy, přípravky na trvalou ondulaci, melíry, šampony, pečující řady, ale i výrobky pro kadeřníky, jako kadeřnické pomůcky a kadeřnický nábytek. Nabízíme mnoho skvělých produktů, které nekoupíte v drogerii. Péče o vlasy trochu jinak. Je snadné mít okouzlující vlasy...!

Udělejte si krásné bezva vlasy.

Novinky

Berrywell Trvalá ondulace Wave Lotion 126 ml Zobrazit větší

Berrywell Trvalá ondulace Wave Lotion 126 ml

0015002

Na Perfect Hair: Berrywell Trvalá ondulace Wave Lotion 126 ml

Více informací

Skladem 2-3 dny

206 Kč s DPH

Více informací

Berrywell Trvalá ondulace Wave Lotion 126 ml

Objem balení: 126 ml

Trvalá ondulace Berrywell Wave Lotion je nový systém trvalé ondulace, který podporuje a chrání lokny a vlny. Udržuje jejich pružnost a vyrovnává vlasovou strukturu.

Tomu napomáhají molekuly kyselin, kolagenu a aminokyselin, které zároveň zaručí odolnost a vitalitu vlasů.

Postup:

Určete diagnózu vlasů a pokožky. Bez masírování pokožky umyjte vlasy šamponem  Deep Cleaning. Vymačkejte ručníkem nadbytek vody z vlasů, nedrhněte. Před trvalou by mělo být vždy aplikováno ošetření před trvalou ondulací, které posiluje a chrání strukturu vlasu. V žádném případě nenanášejte trvalou před aplikací natáček. Natáčky použijte na ručníkem vysušené vlasy.

Připravte Well lotion (trvalou) podle návodu. Pomoci nanášecí lahvičky přesně naneste na natáčky. Po celou dobu nanášení trvalé ondulace používejte rukavice. Směs začněte nanášet od krku nahoru.
 

Typ vlasů                              Pevné, normální                    Barvené, melírované                         Jemné, oslabené

Ředění vody                         100 % Lotion                        70 % Lotion + 30 % vody                  60 % Lotion + 40 %

Doba působení  minut          cca 15 minut                          cca 12 minut                                     cca 10 minut

Teplo snižuje dobu působení asi na polovinu.

Během působení průběžně kontrolujte stav natočení. Po uplynutí doby působení opláchněte všechny natáčky teplou vodou. Oplachujte po dobu 2 až 3 minut dokut se trvalá pečlivě nevymyje. Poté aplikujte asi 2/3 pěnového neutralizéru nejdříve na vlasy na natáčkách a nechejte působit 5 minut. Poté opatrně odstraňte natáčky jednu po druhé a naneste zbývající 1/3 pěnového neutralizéru na jednotlivě rozdělené části vlasů. Nechejte působit 5 minut a pak důkladně opláchněte.

Jako dokončující ošetření doporučujeme kyselý kondicionér Berrywell Acid Conditioner nebo Berrywell Perm Conditioner pro vlnité vlasy.

Příslušenství