Trvalá ondulace

Vše pro vlasy a na vlasy.

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Populární tekuté krystaly na vlasy

Tekuté krystaly na vlasy

CestoVní žehlička na vlasy

Cestovní žehlička

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Kadeřnický kufřík vybavený pro učně

kadeřnický kufřík vybavený pro učně

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy

Kadeřnické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

žehlička na vlasy

žehlička na vlasy

Pro vlasy na Perfect Hair na jednom místě

Pro vlasy? Krásné jemné, lesklé a zdravé vlasy? Využijte naší nabídky přípravků péče o vlasy, abyste je měla krásné, zdravé a jemné. Náš sortiment obsahuje barvy na vlasy italské a německé výroby a profesionální barvy na vlasy, peroxidy, přípravky na trvalou ondulaci, melíry, šampony, pečující řady, ale i výrobky pro kadeřníky, jako kadeřnické pomůcky a kadeřnický nábytek. Nabízíme mnoho skvělých produktů, které nekoupíte v drogerii. Péče o vlasy trochu jinak. Je snadné mít okouzlující vlasy...!

Udělejte si krásné bezva vlasy.

Novinky

Berrywell Gelová trvalá ondulace 81 ml Zobrazit větší

Berrywell Gelová trvalá ondulace 81 ml

0015004

Na Perfect Hair: Berrywell Gelová trvalá ondulace 81 ml

Více informací

Skladem 2-3 dny

264 Kč s DPH

Více informací

Berrywell Gelová trvalá ondulace 81 ml

Objem balení: 81 ml

Trvalá gelová konzistence pro silné kadeře a vlny poskytující trvanlivost a pružnost vln. Přesná a snadná aplikace bez stékání.

Obsahuje kolagen a aminokyseliny, které pronikají hluboko pod povrch vlasu a posiluje jeho strukturu. Dává ochranný systém, který podporuje střed vlasu a tím ho vysoce regeneruje.

Postup:

1) Jemně bez masírování pokožky umyjte vlasy šamponem  Deep Cleaning. Vymačkejte ručníkem nadbytek vody z vlasů, nedrhněte

2) Před trvalou by mělo být vždy aplikováno ošetření před trvalou (Pretreatment), které posiluje a chrání strukturu vlasu.

3) V žádném případě nenanášejte gelovou trvalou (dále gel) před aplikací natáček. Při natáčení sledujte směr růstu vlasů. Gel naneste přímo z lahve rovnoměrně na ručníkem vysušené a natočené vlasy. Doba působení je přibližně 20 min. bez použití tepelného zdroje. Pokud použijete teplo, doba působení se snižuje přibližně na 10 min. Dobu působení nepřesahujte!

4) po uplynutí doby působení opláchněte všechny natáčky teplou vodou, dokud se gel pečlivě nevymyje (cca 2 – 3 min.). Poté pečlivě oklepejte natáčky od vody.

5) Dále aplikujte na natáčky pomoci houbičky dostatečné množství neutralizéru. Nechejte působit 5 – 10 min. Po uplynutí doby odstraňte natáčky a použijte znovu neutralizér . Naneste jej do vln, nechejte chvíli působit a poté důkladně opláchněte vodou.

6) Po opláchnutí doporučujeme pro dokonalý výsledek použít péči po trvalé (Perm Cure). Tento přípravek stabilizuje vlny, které budou zpevněné a zanechají dlouho svůj tvar.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: