Vlasová regenerace

Vše pro vlasy a na vlasy. E-shop s velice kvalitní Německou a Italskou vlasovou kosmetikou. Zdravé a zářivé vlasy!!!

Moje milá dala si,
novou barvu na vlasy.
Postříkala trochu lakem,
jen tak lehce malým tlakem.
Fénem potom profoukla,
a hned celá prokoukla.

Mějte svoje bezva vlasy pod kontrolou.

Bezva vlasy na www.perfect-hair.cz.

Populární tekuté krystaly na vlasy

Tekuté krystaly na vlasy

CESTOVNÍ ŽEHLIČKA NA VLASY KIEPE DUO

Cestovní žehlička

Nejžádanější lak na vlasy BBcos Power FIX

lak na vlasy

Kadeřnický kufřík vybavený pro učně

kadeřnický kufřík vybavený pro učně

Kartáč na vlasy

Kartáč na vlasy

Kadeřnické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy

Nejoblíbenější barva Green Light Luxury 6.4

přírodní barva na vlasy

žehlička na vlasy

žehlička na vlasy

Přírodní vlasová kosmetika a barvy na vlasy.

Pro vlasy na Perfect Hair na jednom místě

Pro vlasy? Vyzkoušejte přípravky přírodní vlasové kosmetiky, které nabízíme v našem obchodě a které se nedají zakoupit v běžných obchodech. Jedná se o výrobky renomovaných italských a německých výrobců jako BBcos, Compagnia del Colore, Palco Green Light a další. Všechny jsou vyráběny s vysokou mírou pečlivosti a s mnoha přírodními výtažky, které nezatěžují vlasy chemií, ale naopak je regenerují a udržují v báječné kondici..

Udělejte si krásné zdravé bezva vlasy.

Novinky

Nové Koncentrované ošetření na vlasy a vlasovou pokožku Palco Filler (sada ampule 15 x 20 ml + šampon 1000 ml) Zobrazit větší

Koncentrované ošetření na vlasy a vlasovou pokožku Palco Filler (sada ampule 15 x 20 ml + šampon 1000 ml)

1111284

Skladem 2-3 dny

2 417 Kč s DPH

Více informací

Profesionální péče Palco Hairwellness Filler přináší novou energii vlasům vykazujícím první známky stárnutí. Regeneruje vlasy po chemickém ošetření a posiluje poškozené vlasy. Jedná se o koncentrovanou modulární léčbu s okamžitými, progresivními účinky a přizpůsobivým výsledkem. Okamžitý účinek, protože působí už při první aplikaci. Progresivní účinek, protože se s každou další aplikací zvyšuje její účinek. Přizpůsobivý výsledek, protože je vhodná pro ošetření všech typů vlasů a pouze se přizpůsobuje množství koncentrovaného přípravku. Výsledky botoxu Palco Filler: Okamžitá hloubková regenerace vlasového vlákna Obnovení a zacelení vnitřní struktury vlasového vlákna Přirozené, pevné, hebké vlasy plné energie Dlouhodobý efekt ošetření Botox Palco Filler se skládá z těchto přípravků: Posilující čistící šampon Palco Filler Restorative Treating Shampoo Šampon připravuje vlasy na následné ošetření je obohacený o mořské kolageny a extrakty z kaviáru, které vlasům i vlasové pokožce poskytují hydrataci a výživu. Použití:Naneste na mokré vlasy a pečlivě masírujte. Opláchněte a v případě potřeby postup opakujte. Obsah: 1000 ml Ampule na vlasy Filler Plumping Lotion Nadčasové koncentrované ošetření s okamžitým účinkem pro všechny typy vlasů. Díky jedinečné kombinaci vitamínu E, provitamínu B5, kolagen a kaviárového extraktu revitalizuje narušené a oslabené vlasy, obnoví jejich přirozenou krásu a dodá jim plnost. Použití: Podle typu vlasů vyberte požadované ošetření. Z lahvičky odeberte potřebné množství koncentrátu: Na běžné ošetření se používá 10 ml koncentrátu zředěného ve 30 ml teplé vody. Na husté a nepoddajné vlasy použijte 25 ml koncentrátu smíchaného s 20 ml teplé vody Pro ošetření vlasů po barvení smíchejte 7 ml koncentrátu s 23 ml teplé vody.Vymíchejte koncentrát s vodou v míchací misce do hladkého krému, který pak štětcem naneste po celé délce vlasů 1 cm od jejich kořínků. Po nanesení krému jej hřebenem rovnoměrně rozčesejte do vlasů. Nechejte působit 15 minut pod zdrojem tepla, např. sušící helmou. Pak vypláchněte zhruba 80 % krému z vlasů. Vlasy vysušte fénem a vyžehlete při teplotě 180 st. C. Pro maximální efekt doporučujeme 3x zopakovat ošetření v intervalu 7 až 10 dnů. Obsah: ampule 15 x 20 ml + odměrka Náš tip: Pří nákupu této položky máte dopravu ZDARMA.